برای دریافت مشاوره رایگان ، اطلاع از قیمت ها و رزرو نوبت برای استفاده از خدمات مجموعه آرمان الهیه فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند. (معمولا در همان روز با شما تماس میگیریم)

دیدن نمونه کارهای مجموعه


دکتر رضا حاتمی، مدیر کلینیک آرمان الهیه

یکی از آزاردهنده ترین اتفاقاتی که میتواند برای یک پوست بیوفتد، به وجود آمدن جوش روی آن است. از این بدتر جای جوش هاست که سال های سال به شکل لک یا فرورفتگی روی پوست باقی مانده و زیبایی را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار میدهد. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که لک و جای جوش ها زیبایی پوست صورت شما را از بین برده پیشنهاد میکنم حتما این صفحه را تا انتها مطالعه کنید.


نتایج مثبت، بهترین تبلیغ هستند!


دیدن نمونه های بیشتر

درخواست مشاوره رایگان


روش های مدرن برای رفع جای جوش کدامند؟

برای رفع جای جوش ها به صورت مدرن راهکارهای زیادی وجود دارند. این راهکارها عبارتند از :

آرمان الهیه روش لیزر جای جوش

استفاده از لیزر برای رفع جای جوش یک روش غیر تهاجمی برای درمان فرورفتگی جای جوش در انواع مختلف جوش است که جایگزین مناسبی برای روش های نیازمند جراحی هم به شمار می آید. عملکرد درمان جای جوش با لیزر به این صورت است که نور و اشعه لیزر بسته به عمق مشکلی که وجود دارد، تا حد مشخصی به پوست نفوذ میکند. با این کار تحریک کلاژن سازی در آن ناحیه بدون آسیب رساندن به پوست اطرافش، باعث ایجاد سلول های جدید و پر شدن فرورفتگی ها و جای جوش میشود. با توجه به نوع پوست و جای جوش شما سوالی که وجود دارد این است که آیا این روش برای پوست شما مناسب است؟ برای اینکه بدانید کدام روش برای پوست شما مناسب است، همین الان فرم انتهای همین صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


دیدن نمونه های بیشتر

درخواست مشاوره رایگان

آرمان الهیه روش میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ در مطب پزشک یا کلینیک های تخصصی پوست، با بيحسى موضعى و با استفاده از وسيله‌اى بنام درمارولر(derma roller) انجام میشود. درمارولر استوانه‌اى پوشيده شده از نيدل(سوزن)هاى بسيار ظريف از جنس استیل است كه توسط اپراتور در جهات مختلف، روى پوست بيمار حركت داده میشود تا منافذ بسيار ريز زیادی را در پوست ايجاد کند. عمق اين منافذ بسته به طول نيدل‌هاى درمارولر، از ٥/. تا ٢ ميلي‌متر متغیر است و بدون ايجاد هيچ مشكلى ظرف ٣-٢ روز بهبود پیدا میکند.در اين روش درمانى، سلول‌هاى فيبروبلاست تحريك میشوند تا كلاژن جديد بسازند. به‌همین‌خاطر به میکرونیدلینگ، درمان محرک کلاژن (collagen induction therapy) یا CIT هم گفته میشود. حال سوال اینجاست که آیا این روش برای پوست شما مناسب است؟ برای اینکه بدانید کدام روش برای پوست شما مناسب است، همین الان فرم انتهای همین صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


درخواست مشاوره رایگان

آرمان الهیه روش پانچ

روش پانچ یک روش درمان سرپایی است که در این روش پزشک با استفاده یک دستگاه برش خیلی کوچک و سطحی به نام پانچ استفاده میکند. سایز پانچ بسته به سایز اسکار، معمولا قطری در حدود 1.5 تا 3.5 میلیمتر است. در روش پانچ صورت برای از بین بردن جوش صورت، پزشک ابزار پانچ رو به محل اسکار فشار داده و آن را رها میکند.  وقتی که بافت اسکار به اندازه کافی پانچ شد، جای آکنه، هم سطح با دیواره های خارجی که در اطراف زخم قرار دارد، یعنی « پایه اسکار » بالا می آید. این افزایش ارتفاع باعث میشود تا اسکار فرورفتگی کمتری نسبت به سطح اطراف اسکار داشته باشد. زمان از بین بردن لک جوش در این روش بین 6 تا 8 هفته است. سوال تکراری که باز هم ذهن را درگیر میکند این است که آیا این روش برای پوست شما مناسب است؟ برای اینکه بدانید کدام روش برای پوست شما مناسب است، همین الان فرم انتهای همین صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای دریافت مشاوره رایگان ، اطلاع از قیمت ها و رزرو نوبت برای استفاده از خدمات مجموعه آرمان الهیه فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.


آرمان الهیه

دکمه بازگشت به بالا
بستن